realizacje

ośrodki kultury i sportu »
2020
Ośrodek Kultury ŚNIEŻKA w Dębicy

We wrześniu 2020 roku zakończyliśmy kolejny etap wyposażania ośrodka kultury ŚNIEŻKA w Dębicy pn. Cyfrowa projekcja 3D w technologii pasywnej na ekranie o szerokości 8,50 m.

We wcześniejszych etapach zrealizowaliśmy nagłośnienie estradowe (z wykorzystaniem urządzeń firmy BOSE) wraz z oświetleniem i mechaniką sceny oraz system projekcji konferencyjnej.

 

2018
Dom Kultury w Oławie

System nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.

2017
Hala sportowa we Włocławku

System nagłośnienia i sterowania, widownia na 500 osób.

2017
Hala sportowa w Łomiankach

System nagłośnienia wykorzystujący kolumny głośnikowe o sterowanej wiązce, system nagłośnienia koncertowego.

2017
Kino w Kępnie

System projekcji kinowej 3D, 4K, system nagłośnienia kinowego 7.1.

2016
Filharmonia Szczecińska

Zaawansowany system nagłośnienia.

2015
Kino w Prusicach

System projekcji kinowej 3D, 4K, system nagłośnienia kinowego 7.1.

banki i korporacje »
2020
Giełda Papierów Wartościowych

Po 20 latach funkcjonowania Giełdy Papierów Wartościowych w wielokrotnie nagradzanym w konkursach architektonicznych budynku przy ul. Książęcej w Warszawie nadszedł czas na modernizacje systemów audiowizualnych. Pierwsza zmiana objęła Główną Salę Zarządu. Cieszymy się, że to odpowiedzialne zadanie zostało powierzone naszej firmie!

2019
Salon samochodowy DS STORE WROCŁAW

W największym salonie w Polsce - francuskiej marki samochodowej premium DS AUTOMOBILES - zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy strefowy system nagłośnienia, oparty na wysokiej klasy zwieszanych głośnikach firmy BOSE, zarządzanych procesorem DSP.

Oprócz systemu nagłośnienia wykonaliśmy system projekcji w sali konferencyjnej w oparciu o projektor laserowy 3LCD  firmy SONY.

2018
Centrala Banku w Katowicach

System konferencyjno -sceniczny dla uadytorium dla 300 osób. Projekcja wielkoformatowa  z projektorem laserowym, nagłośnienie konferencyjne i sceniczne w standardzie DANTE, system centralnego zarządzania mediami, oświetleniem RGB/ DALI/DMX. System wideokonferencyjny, wraz z podglądem i rejestracją konferencji.

2017
Fabryka z branży automotive, Oleśnica

Wyposażenie audiowizualne 17 sal konferencyjnych, 5 gabinetów dyrektorów.

2016
Fabryka z branży automotive, Gliwice

2 sale konferencyjne z systemem AV wraz z aranżacją wnętrz i dostawą mebli. Aranżacja biur o łącznej powierzchni 700 m2.

2014
Biurowiec, Katowice

Systemy projekcji, nagłośnienia, centralnego sterowania dla 5 sal konferencyjnych, system Digital Signage dla recepcji.

hotele i restauracje »
2019
Hotel Andels Kraków

W 2007 roku wykonaliśmy kompleksowy system AV w hotelu. W 2019 roku nadszedł czas na modernizację systemu nagłośnienia. W restauracji Mavericks na parterze hotelu zainstalowaliśmy system nagłośnienia Bose oparty na specjalistycznych głośnikach EdgeMax. Technologia PhaseGuide pozwala na umieszczenie głośników po obwodzie pomieszczenia - dzięki opatentowanemu falowodowi wiązka jest tak kierowana, aby równomiernie nagłośnić całą powierzchnię pomieszczenia. Pozwoliło to Inwestorowi uniknąć kosztownych przeróbek sufitu.

2019
Hotel Andel’s w Łodzi
Systemy projekcji , nagłośnienia, centralnego sterowania dla sali balowej na 800 osób, sali łączonej na 300 osób, 12 sal konferencyjnych na 50 osób, system nagłośnienia dla 2 restauracji, baru, lobby i strefy SPA.
2018
Hard Rock Cafe we Wrocławiu
System wideo 4K wideo wall, 9 monitorów 49" i 55", kurtyna wideo LED 5x7m, system nagłośnienia ogólnego, system nagłośnienia koncertowego i oświetlenia scenicznego, system centralnego zarządzania urządzeniami AV, oświetleniem, klimatyzacją.
2016
Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy Jakubus w Jakubowicach

Nagłośnienie i projekcja w restauracji, nagłośnienie pabu, nagłośnienie padoku oraz namiotu dla VIP-ów.

2012
Hotel Angelo Katowice

Systemy projekcji , nagłośnienia, centralnego sterowania dla 3 sal łączonych na 700 osób, sali konferencyjnej na 150 osób oraz 4 salek na 50 osób, system nagłośnienia dla recepcji i restauracji.

edukacja »
2019
Politechnika Wrocławska, Wydział Geologii

Sala VR  z ekranem 8x5m, 3 sale wykładowe.

2019
Politechnika Wrocławska Budynek GEO-3EM

"Przy ul. Na Grobli, w sąsiedztwie kompleksu edukacyjno-badawczego Geocentrum powstało Centrum Badawcze GEO-3EM - pod wieloma względami jedna z najtrudniejszych inwestycji, jakie dotychczas zostały zrealizowane na Politechnice Wrocławskiej. Jej wartość to ponad 100 mln zł, z czego aż 72 mln przeznaczonych zostało na specjalistyczną aparaturę. Ze względu na krótkie terminy budowa centrum była wyczynem prawie niemożliwym, ale udało się dzięki współpracy wielu zespołów."
(prof. Cezary Madryas, rektor Politechniki Wrocławskiej)

2018
Academeia w Warszawie

System nagłośnienia scenicznego, konferencyjnego oraz kinowego 7.1 dla auli.

2016
ASP w Szczecinie

System AV dla 21 sal wykładowych, system nagłośnienia dla studia nagrań.

2015
PWSZ w Kaliszu

Audytoria Colegium Medicum, Colegium Novum, Colegium Oecologicum - wielkoformatowe systemy projekcji, systemy nagłośnienia, oświetlenia scenicznego, centralnego sterowania.

2011
WSH we Wrocławiu

Aula, 10 sal wykładowych, systemy AV.

2010
ATH Bielsko Biała

Aula, 4 sale wykładowe, pełny system AV, system  tłumaczeń symultanicznych.

2018
High School Academeia w Warszawie