Język:

www.avprojekt.com › aktualności
Realizacja: system nagłośnieniowy w hotelu Sofitel
Dodano 2009-03-24

Prace obejmowały nagłośnienie dwóch stref: baru oraz kawiarni znajdujących się na parterze hotelu Sofitel we Wrocławiu. System oparty był na cyfrowym wzmacniaczu miksującym Bose DXA 2120 wraz z klawiaturami ściennymi oraz głośnikach sufitowych Bose Freespace 3 i ściennym Freespace DS100SE.

Wzmacniacz Bose posiada wiele ciekawych funkcji, które zwiększają możliwości konfiguracyjne systemu oraz ułatwiają obsługę - co jest ważne dla klienta. Wzmacniacz wyposażony jest w układy DSP, które pozwalają na aktywną korekcję EQ dla głośników Bose serii FreeSpace i Panaray. Współpracuje z regulatorami ściennymi - w ten sposób obsługa ma szybki i łatwy dostęp do podstawowej regulacji głośności oraz wyboru wejść sygnału.

Standardowe głośniki sufitowe mają często problemy z przetwarzaniem basu. W barze, gdzie głównie odtwarza się muzykę jest to szczególnie słyszalne. System Bose Freespace 3 składa się z głośników satelitarnych odpowiedzialnych za przetwarzanie średnich i wysokich częstotliwości oraz subwoofera. Dzięki temu jakość muzyki można porównywać do standardowych systemów hifi.

    

1998-2009 AV PROJEKT

Strona główna | Aktualności | O firmie | Referencje | Kontakt