Język:

www.avprojekt.com › aktualności
Bose prezentuje kolumny głośnikowe MA12
Dodano 2009-02-20

MA12 to 300 watowy zestaw głośnikowy, który został zaprojektowany do wykorzystania w stacjonarnych aplikacjach wewnątrz budynków, przy czym może być stosowany pojedynczo lub w konfiguracji wielu zestawów tego samego typu. Wąski profil  zestawu Panaray® MA12 sprawia, że jest on atrakcyjnym elementem projektu każdej instalacji.

Kolumna głośnikowa Panaray® MA12 zapewnia wysoką zrozumiałość mowy i naturalnie brzmiącą muzykę w najbardziej akustycznie wymagających pomieszczeniach (gdzie nie wykonano adaptacji akustycznej). Pionowy, liniowy układ 12 przetworników o średnicy 6,4 cm zapewnia szerokie w poziomie i wąskie w pionie promieniowanie dźwięku. Kolumny Bose® MA12 odtwarzają cały krytyczny, z punktu widzenia głosu, zakres częstotliwości (155 Hz-12 kHz) bez konieczności stosowania zwrotnicy głośnikowej. W związku z tym głośniki są zdumiewająco skuteczne, zapewniając wysoką zrozumiałość i klarowność mowy.
         Niezależnie od tego, czy głośnik jest używany samodzielnie, czy w zestawach, kolumna Panaray® MA12 dostarcza najwyższej jakości dźwięk z eleganckiej wąskiej obudowy, która praktycznie znika w świątyniach, audytoriach, salach kinowych i halach.

 

1998-2009 AV PROJEKT

Strona główna | Aktualności | O firmie | Referencje | Kontakt