Język:

www.avprojekt.com › o firmie

Firma AVprojekt jest pierwszą w Polsce w pełni niezależną firmą, zajmującą się projektowaniem, doradztwem oraz wykonawstwem systemów audiowizualnych, nagłaśniających oraz rozgłoszeniowych. Wspomagamy zarówno firmy, które dopiero rozpoczynają działalność na rynku, jak i firmy z dużym doświadczeniem zarówno w branży systemów audiowizualnych jak i poza nią.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie opracowania dużej liczby projektów, współuczestnictwo przy instalacjach systemów audiowizualnych, znajomość światowego rynku AV oraz zachowanie tajemnicy handlowej, pozwala nam na opracowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego klienta. Nasza współpraca z klientem może rozpocząć się już na etapie konfiguracji i ofertowania urzadzeń, poprzez wykonie dokumentacji projektowej, aż do etapu uruchomienia i oprogramowania kompletnego systemu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, proponujemy firmom oraz klientom indywidualnym współpracę przy konfiguracji, dostawie, montażu oraz oprogramowaniu systemów sterowania wiodących firm na rynku polskim i światowym: AMX, Crestron oraz CUE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą referencyjną.

 

1998-2009 AV PROJEKT

Strona główna | Aktualności | O firmie | Referencje | Kontakt